wtorek, 4 listopada 2014

In a nutshell

Niagara Falls

Tak…było to tak dawno, że sama ledwo pamiętam jak to było! Jednego jestem pewna – zimno było. Ale dla tych widoków warto było spędzić 8h w autobusie pełnym Azjatów, którym tematy do rozmów nigdy się nie kończyły. Niagarę mogłam zobaczyć jedynie po stronie amerykańskiej, ale w zupełności mi to wystarczyło, żeby docenić piękno najsłynniejszego wodospadu świata.

Global Citizen Festival

W którąś piękną, wrześniową sobotę wybrałam się do NY na Global Citizen Festival, na którym to miała pojawić się cała plejada gwiazd takich jak Fun, Tiesto, Carrie Underwood, The Roots, No Doubt, Jay – z oraz gościnnie Alicia Keys i Sting. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć już teraz, że był to jeden z najlepszych dni jakie było i będzie dane mi tu spędzić. Atmosfera niesamowita, artyści spisali się na medal, a jak przypomnę sobie co działo się kiedy Jay-z wyszedł na scenę u boku Beyonce to jeszcze teraz mam ciarki! Tak, słyszałam i widziałam BEYONCE! Fakt faktem zaśpiewali razem tylko dwie piosenki, ale dla mnie to i tak najpiękniejsze zakończenie tego dnia jakie mogłam sobie tylko wymarzyć. Ah no tak, prawie bym zapomniała. W przerwach między każdym wykonawcą na scenie pojawili się między innymi Hugh Jackman, Jessica Alba, Olivia Wilde i Katie Holmes. Także mnóstwo wrażeń jak na jeden dzień.


Baseball game

Coś, co jak byłam dzieckiem oglądałam zawsze w filmach familijnych w niedzielę z rodzicami. Teraz sama mogłam zasiąść na trybunach i oglądać mecz już nie na ekranie telewizora tylko na własne oczy! I przeżywać każdy zdobyty punkt razem z oddanymi fanami Yankesów. Możliwe, że nie do końca rozumiałam zasady baseballa i cieszyłam się głównie wtedy, kiedy inni wokół mnie to robili, ale kto by się przejmował. Widowisko samo w sobie było dosyć fajną sprawą (bo szczerze mówiąc nie było to jakoś bardzo ekscytujące), a jak się  później okazało był to historyczny dzień, dlatego że Derek Jeter – legenda baseballa – zagrał tego dnia swój ostatni mecz.


4 komentarze:

 1. Zazdroszczę, że byłaś na Global Citizen Festival! Mnie się już niestety nie udało z biletami i tylko mogłam sobie posłuchać w CP z daleka jak grali ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zawsze coś :D ale przyznaję przeżycie niesamowite!

   Usuń
 2. Oh słyszałam o tym festiwalu! Jaka szkoda, że nie udało mi się tam być :( Ale widzę, że Ty się dobrze bawiłaś i to jest najważniejsze :D Wybawiłaś się za nas dwie (zawsze trzeba się doszukiwać pozytywów, prawda?).

  A Niagara jeszcze przede mną ... :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybawiłam się za wszystkich, którzy chcieli tam być a nie mogli :D
  Niagara na pewno Ci się spodoba:)

  OdpowiedzUsuń